Korea Południowa bliżej Ciebie.

Znajdziesz tu wiele cennych informacji dotyczących kultury i sztuki tego wspaniałego kraju, dowiesz się o obyczajach tam panujących, o codziennym życiu Koreańczyków oraz języku jakim się posługują. Jeśli interesuje Cię koreańska kinematografia bądź muzyka - zapraszamy do poświęconych tym zagadnieniom działów! W przystępny sposób zapoznasz się z najciekawszymi pozycjami koreańkiego kina oraz profilami zespołów i piosenkarzy.

Nasza ekipa postara się by strona przerodziła się z czasem w wielką skarbnicę wiedzy o Korei, więc jeśli masz jakiś ciekawy pomysł lub chciał(a)byś do nas dołączyć - napisz! Twoja wiadomość z pewnością nie pozostanie bez odpowiedzi. W dziale Kontakt znajdziesz adres e-mail, na który możesz śmiało napisać.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy swój wolny czas w głównej mierze poświęcają fascynacji Koreą. Z tego też powodu postanowiliśmy stworzyć stronę taką jak ta, by podzielić się z innymi naszą wiedzą, która non stop się rozwija. Nie trudno jednak zauważyć, że strona jest jeszcze w fazie przygotowań (wiele działów świeci pustkami), ale robimy co w naszej mocy by uzupełniać braki. Prosimy więc o wyrozumiałość i cierpliwość.

Dziękujemy!
Ekipa Korea-Online.pl
info@korea-online.pl